ar jankowski

Zakres usług Agencji Reklamowej

Zobacz co możemy Ci zaoferować
strony www

Projektowanie stron www

Wykreujemy dla Ciebie oryginalną szatę graficzną, lekką, użyteczną i nowoczesną. Zapewniamy Ci pełne wsparcie na każdym etapie budowania Twojego serwisu w sieci. Oferujemy niezawodny hosting i niedrogie domeny, a jeśli masz już stronę, ale chcesz odświeżyć jej wygląd – zdaj się na naszą wyobraźnię i doświadczenie.

czytaj więcej
e-marketing

Marketing internetowy

Dzięki kampaniom Google Ads Twoja strona w krótkim czasie przyciągnie uwagę zainteresowanych odbiorców. Zadbamy o treść marketingową i SEO witryny, by stała się firmową wizytówką z górnej półki. Przedstawimy Ci niezawodny plan dojścia na szczyt w rankingu Google poprzez pozycjonowanie z wykorzystaniem White Hat SEO.

czytaj więcej
grafika reklamowa

Studio graficzne

Projektujemy logotypy, katalogi, ulotki, plakaty, wizytówki, a także projekty grafik internetowych. Profesjonalnie podchodzimy do każdego zlecenia, dbając, by każda grafika przemawiała swoją treścią, kolorami i kształtami. Kreując, uwzględniamy najnowsze trendy, Twoje oczekiwania, spójność grafiki z wizerunkiem firmy.

czytaj więcej
skład dtp

Skład DTP

Zapewniamy najwyższą jakość składu i przygotowania do druku Twojej książki, czasopisma, periodyków, bądź katalogów. Olbrzymia wiedza praktyczna i zmysł estetyczny to nasze cechy. Dbamy o każdy najdrobniejszy szczegół, by przygotowany plik mógł w pełni sprostać Twoim oczekiwaniom.

czytaj więcej
druk, drukarnia, poligrafia

Poligrafia / Druk

Przygotujemy dla Ciebie każdy rodzaj materiałów reklamowych w dowolnej ilości. Dysponujemy różnorodnością formatów i objętości, więc jesteśmy w stanie wykonać dowolny projekt. Korzystamy z najnowocześniejszej technologii, która pozwala nam szybko realizować zamówienia.

czytaj więcej
fotografia reklamowa

Fotografia reklamowa

Odpowiednio przygotowana sesja zdjęciowa z uwzględnieniem scenografii i atrybutów pozwala wykreować nastrój, który będzie tożsamy z klimatem, z jakim chcesz się identyfikować. Nasze fotografie reklamowe trafiają w punkt, odpowiadając zarazem ściśle obranej przez Ciebie strategii.

czytaj więcej
strona główna
Zainteresowany? Zapytaj, to nic nie kosztuje* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Reklamową Jankowski.media.pl danych osobowych podanych w formularzu w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne a podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda, którą mogę wycofać w dowolnym momencie.

Telefon:
tel. 25 740 55 66
kom. 602 225 861

E-mail:

Adres:
ul. J. Korczaka 60
05-300 Mińsk Mazowiecki

Facebook Zapraszamy na Fanpage Instagram