ar jankowski

Projektowanie stron internetowych

Zrób dobre, pierwsze wrażenie.
Kompleksowo tworzymy strony www.
darmowa wycena

Wykreujemy dla Ciebie oryginalną szatę graficzną, lekką, użyteczną i nowoczesną. Wiemy, jak zaprojektować witrynę, jak ją obsługiwać i jak utrzymać, by znalazła się wysoko w wyszukiwarce, a odwiedzający chętnie zaglądali na nią po raz kolejny. Zapewniamy Ci pełne wsparcie na każdym etapie budowania Twojego serwisu w sieci. Oferujemy niezawodny hosting i niedrogie domeny, a jeśli masz już stronę, ale chcesz odświeżyć jej wygląd – zdaj się na naszą wyobraźnię i doświadczenie.

Responsywne strony www

Tworzenie stron www warto powierzyć profesjonalistom, którzy orientują się w najnowszych trendach i potrafią dostosować witrynę do różnych urządzeń mobilnych. My przygotujemy dla Ciebie stronę internetową w technologii RWD (eng. Reponsive Web Design), dzięki której witryna doskonale wyświetla się zarówno na tablecie, laptopie, jak i na smartfonie.

Niepowtarzalna szata graficzna

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego projektu, dlatego layout strony ma swój niepowtarzalny charakter, a zarazem bardzo szybko pozwala odnaleźć się użytkownikowi w intuicyjnej nawigacji. Wiemy, jak ważne jest to, by szata graficzna była ściśle powiązana z logo firmy, z jej przesłaniem, jak również z nowoczesnością.

Niezależnie od tego, jak by witryna miała nie być rozbudowana, poradzimy sobie z nią perfekcyjnie, gdyż mamy bogate doświadczenie, korzystamy z innowacyjnych narzędzi i zatrudniamy programistów z prawdziwego zdarzenia.

Realizacje
chcesz zobaczyć więcej?

Strona www - inwestycja w wizerunek firmy

Inwestycja w dobrze zaprojektowaną stronę WWW bardzo szybko się zwraca: masz stały kontakt z klientem, dbasz o dobry wizerunek firmy w Internecie i umożliwiasz dokonywanie transakcji za pośrednictwem Twojej strony. Wszystko bez udziału osób trzecich, dlatego tak ważne jest to, by serwis został wdrożony w sposób przemyślany i inteligentny, z uwzględnieniem social media, sekcji bloga i wielu innych dodatków, bez których współczesna strona nie mogłaby uchodzić za w pełni użyteczną i funkcjonalną dla odbiorcy.

Profesjonalna i skuteczna strona internetowa

Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowany, wyobraź sobie, że profesjonalnie wykonana strona internetowa generuje ruch, który przekłada się na wzrost sprzedaży Twoich produktów. Klienci nie tylko kupują u Ciebie, a nie u konkurencji, ale również chętnie wracają na witrynę Twojego serwisu, bo ma wiele funkcjonalności, które przekładają się na szybkość składania zamówienia, czy na możliwość uzyskania błyskawicznej odpowiedzi na każde zadane pytanie.

Twoja strona internetowa, niezależnie od tego, czy mamy ją stworzyć od podstaw, czy odświeżyć, jest w najlepszych rękach również po jej ukończeniu. Dbamy o nią przez cały czas, by pracowała dla Ciebie jak najlepszy pracownik, który godnie reprezentuje firmę na każdym etapie obsługi klienta.

nasza oferta
Zainteresowany? Wyceń, to nic nie kosztuje
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Reklamową Jankowski.media.pl danych osobowych podanych w formularzu w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne a podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda, którą mogę wycofać w dowolnym momencie.

Telefon:
tel. 25 740 55 66
kom. 602 225 861

E-mail:

Adres:
ul. J. Korczaka 60
05-300 Mińsk Mazowiecki

Facebook Zapraszamy na Fanpage Instagram