Profesjonalny skład DTP

Najwyższa jakość składu tekstu i przygotowania do druku

Zapewniamy najwyższą jakość składu i przygotowania do druku Twojej książki, czasopisma, periodyków, bądź katalogów. Olbrzymia wiedza praktyczna i zmysł estetyczny to cechy naszych doświadczonych pracowników, którzy potrafią doskonale złożyć nawet nieszablonowy projekt. Z nami masz pewność, że na stronie znajdą się wszystkie kolumny i elementy graficzne rozmieszczone w sposób ciekawy, inteligentny i zachęcający. Dbamy o każdy najdrobniejszy szczegół, by przygotowany plik mógł w pełni sprostać Twoim oczekiwaniom.

Kompleksowy skład publikacji

Oddaj swoją publikację w najlepsze ręce – kompleksowo przygotujemy skład DTP, zaczynając od profesjonalnego opracowania projektu. Możesz liczyć na to, że treści Twojej publikacji będą wolne od jakichkolwiek błędów, tak pod względem językowym, jak i merytorycznym. Dokładnie analizujemy, redagujemy treść i poprawiamy wszelkiego rodzaju pomyłki.

Właściwy projekt graficzny

Oferując szeroki zakres usług DTP, warto spojrzeć na ważną rolę, jaką odgrywa właściwy projekt graficzny całej publikacji. Zatrudniamy fachowych grafików, którzy dbają o estetykę rozmieszczenia poszczególnych elementów na stronie. Nasi pracownicy aranżują perfekcyjną kompozycję – idealną zarówno dla Ciebie, jak i dla odbiorców publikacji, a przy tym doskonale przygotowaną do druku. Nie brakuje w nich przyciągających wzrok ilustracji, niezbędnych schematów, czy wykresów, które wzbogacają treść o czytelne zestawienia.

Grafik ma na uwadze zarówno wygląd poszczególnych komponentów, jak i prezentację publikacji jako całość, co jest szczególnie ważne wtedy, gdy opracowywane są wszelkiego rodzaju foldery, czy katalogi. To bowiem właśnie od jego doświadczenia i wyczucia może zależy ostateczny wygląd projektu marketingowego i reklamowego, co przekłada się na późniejszą sprzedaż produktów wymienionych w tych publikacjach. W naszej firmie pracują tylko najlepsi graficy, którzy pasjonują się swoją pracą i dzięki temu osiągają najlepsze możliwe rezultaty.

Skład i przygotowanie do druku

Kiedy już kompozycja jest gotowa, można przystąpić do składu i łamania tekstu. Poprzez odpowiednie ustalenie szerokości wierszy i doboru czcionki za pomocą odpowiedniego programu graficznego, można ekonomicznie zadbać o właściwe parametry tekstu, co nie przełoży się na jakość wydruku, bądź publikacji. Jeśli chodzi o sposób, w jaki tekst można wprowadzić, to są trzy możliwości: za pomocą oprogramowania OCR, ręcznie, bądź też poprzez przeniesienie go z innego pliku tekstowego.

Ostatnim, ale nie mniej ważnym etapem prac jest przygotowanie treści do druku. W tej fazie ustalamy dokładnie jaki powinien być materiał, dobieramy odpowiednią metodę drukowania, jak i właściwe urządzenie. Wszystkie te czynności są równie ważne na etapie przygotowywania do druku, gdyż od nich zależy to jak wydruk będzie się prezentować i jaka będzie jego jakość.