ar jankowski
Nowości, informacje, porady Blog Agencji Reklamowej Jankowski.media.pl

Agencja reklamowa a agencja interaktywna

Agencja reklamowa a agencja interaktywna

Chcąc wypromować firmę w sieci przedsiębiorcy chętnie korzystają z usług agencji reklamowych oraz agencji interaktywnych. Zastanawiasz się, na czym polega różnica ich działania? (...)

Katalogi i foldery reklamowe. Jak wyglądają i co zawierają?

katalogi i foldery reklamowe

Katalogi i foldery reklamowe są jednym z elementów podjętych działań marketingowych firmy. To tradycyjna i ponadczasowa forma reklamy, która trafia bezpośrednio do rąk odbiorcy (...)

Obsługa i pozycjonowanie stron www

e-marketing

Obsługa stron www polega na systematycznym aktualizowaniu informacji i treści zawartych na stronie, umieszczaniu nowych atrakcyjnych i interesujących treści (...)

Na czym polega marketing online?

Na czym polega marketing online?

Aby lepiej zrozumieć istotę działania marketingu online, potocznie określanego mianem marketingu internetowego, warto jest wiedzieć czym tak naprawdę jest sam marketing (...)

Prawidłowo zrobiona strona internetowa?

Jak powinna wyglądać prawidłowo zrobiona strona internetowa?

Jednym z podstawowych działań marketingu online jest tworzenie stron internetowych danej firmy zajmującej się sprzedażą towarów bądź świadczeniem usług (...)

strona główna
Kontakt z nami Zadzwoń lub napisz* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Reklamową Jankowski.media.pl danych osobowych podanych w formularzu w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne a podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda, którą mogę wycofać w dowolnym momencie.

Telefon:
tel. 25 740 55 66
kom. 602 225 861

E-mail:

Adres:
ul. J. Korczaka 60
05-300 Mińsk Mazowiecki

Facebook Zapraszamy na Fanpage Instagram