ar jankowski

Agencja reklamowa Jankowski.media.pl

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?
Poznaj nasze zalety!

Jako agencja reklamowa działamy na rynku od przeszło 10 lat. Nieustająco pracujemy nad nowymi projektami, co pozwala nam stale pogłębiać wiedzę i zdobywać nowe doświadczenia. Zajmujemy się projektowaniem stron www, marketingiem internetowym, projektowaniem graficznym oraz przygotowywaniem do druku i drukiem materiałów reklamowych. W naszej ofercie można znaleźć usługi z zakresu SEO, profesjonalną obsługę stron www, optymalizację stron oraz kampanie ADS. Projektujemy i drukujemy ulotki, katalogi, plakaty, banery, folie, naklejki oraz inne tego typu produkty. Ponadto mamy doświadczenie w składaniu graficznym katalogów, książek oraz gazetek reklamowych. Nasza agencja interaktywna kreuje i zmienia wizerunek firm, realizuje wyłącznie estetyczne, nowoczesne i skuteczne projekty.

Dlaczego warto nas wybrać?

Nasze studio graficzne to w pełni wyposażone miejsce pracy, w którym zawsze dochodzi do burzy mózgów, a ręce same palą się do pracy. Rozpoczynamy każdy plan od zapoznania się z działalnością Twojej firmy, bądź z poznaniem produktu, który oferujesz. Badamy konkurencję: bierzemy pod uwagę sposób, w jaki prowadzi działania marketingowy, a także jakimi formami przekazu. Mamy również na względzie wszelkie Twoje sugestie, wymagania i oczekiwania, które są dla nas cennymi wskazówkami, gdyż pozwalają nam wyobrazić sobie, jak dany projekt powinien wyglądać w ogólnym zarysie.

Dlaczego my?

Zastanawiasz się, dlaczego warto nawiązać z nami współpracę? Poznaj nasze zalety!

• Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, zawsze z maksymalnym zaangażowaniem.
• Stale się dokształcamy, śledzimy zmieniające się trendy, proponujemy coraz nowsze rozwiązania i kolejne usługi.
• Mamy wieloletnie doświadczenie w branży.
• Realizujemy proste i skomplikowane projekty dla bardziej i mniej wymagających klientów.
• Świadczymy usługi w cenach adekwatnych do ich jakości.
• Z powierzonych zadań wywiązujemy się terminowo i sumiennie.

Jeżeli szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie profesjonalną stronę internetową i zadba o Twoją widoczność nie tylko w sieci, ale ogólnie na rynku, koniecznie zgłoś się do nas.

strona główna
Zainteresowany? Zadzwoń lub napisz* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agencję Reklamową Jankowski.media.pl danych osobowych podanych w formularzu w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne a podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda, którą mogę wycofać w dowolnym momencie.

Telefon:
tel. 25 740 55 66
kom. 602 225 861

E-mail:

Adres:
ul. J. Korczaka 60
05-300 Mińsk Mazowiecki

Facebook Zapraszamy na Fanpage Instagram